Europe
Офіційний сайт:

Деталі турніру
Europe

Ліга чемпіонів. Дебют Жирони за участі Циганкова, привоз Ігнатенка в грі з Селтіком

Результати матчів середи
Другий ігровий день нового розіграшу Ліги чемпіонів пройшов за участю представників України.

Шахтар поділив очки з дебютантом ЛЧ Болоньєю (0:0), а в паралельному матчі першого слота празька Спарта знищила кривдника Динамо в кваліфікації Зальцбург (3:0).

Центральним матчем другого слота було винесено поєдинок за участю Ман Сіті та Інтера, які 2 роки тому грали між собою у фіналі Ліги чемпіонів, який приніс довгоочікуваний євротрофей для манкуніанців.

Ліга чемпіонів. 1 тур

Манчестер Сіті - Інтер 0:0

Брюгге - Боруссія Д 0:3

Голи:
Байно-Гіттенс, 76, 86, Гірассі, 90+5

Віктор Циганков повернувся до Ліги чемпіонів після трирічної паузи, проте дебют каталонцям у ЛЧ зіпсував Мендеш, який примудрився пробити між ніг Гассаніги.

Єдиний гол у матчі було забито після того, як Циганков залишив поле.

ПСЖ - Жирона 1:0

Гол: Мендеш, 90

Ще один український легіонер Данило Ігнатенко відіграв 76 хвилин за Слован, який потрапив під прес шотландського Селтіка. В другому таймі Данило став антигероєм в епізоді, який призвів до пенальті у ворота команди з Братислави.

Селтик - Слован 5:1

Голи: Скейлс, 17, Фурухасі, 76, Енгельс, 56 (з пенальті), Маєда, 70, Іда, 87