84" Калулу накрив удар Лукаку в межах штрафного майданчика.

82" Жовта картка у Мілана. Круніч.

79" Ачербі пробив головою і м'яч пішов повз ворота.

79" Жовта картка у Мілана. Тоналі.

79" Жовта картка у Інтера. Барелла.

78" Лаутаро трохи не вистачило для дубля. Мартінес підробив собі м'яч під праву і майже з лінії штрафного майданчика підсік м'яч, але перекинути Маньяна не зміг.

77" Після стандарту від Ернандеса Жиру трохи неточно пробив головою.

76" Заміна у Мілана. Салемакерс та Орігі замість Месіаса та Діаса.

74" Гол! Інтер! Лукаку у штрафному майданчику зібрав на собі захисників, залишивши простір для Лаутаро. Бельгієць віддав пас на аргентинця і той пробив точно під ближню ліву штангу.

70" Ачербі вибіг до чужого штрафного майданчика і безуспішно пробив по воротах, оскільки Томорі перекрив йому шлях.

69" Калабрія навісив, а Леау в центрі штрафного майданчика підставив голову і пробив – Онана забрав м'яч.

66" Заміна у Інтера. Гозенс замість Дімарко.

66" Заміна у Інтера. Лукаку замість Джеко.

64" Заміна у Мілана. Калулу замість Тіава.

57" Джеко прострілив з лівого краю штрафного майданчика, але Мартінес розминувся з м'ячем.

56" Жовта картка у Мілана. Тіав.

47" Дімарко пробив у Тіава.

46" Почався другий тайм!

45+4" Кінець першого тайму.

45" +3 хвилини.

43" Заміна в Інтера. Брозович замість Мхітаряна.

42" Мхітарян на газоні. Схоже, у нього травма.

40" Після подачі зі штрафного на лівому фланзі Джеко зачепив м'яч головою і той полетів у ворота, де Меньян показав чудеса реакції.

38" Момент! Леао взяв на себе ініціативу, протяг м'яч у штрафний майданчик і з кута воротарського пробив у дальній нижній кут воріт. Трохи неточно.

31" Меньян вийшов за межі штрафного майданчика і Думфріс його пресингував і голкіпер не здригнувся.

25" Думфріс небезпечно прострілив уздовж лінії воротарської, де Тіав випередив Лаутаро.

23" Мхітарян з лінії штрафного майданчика пробив вище воріт.

13" Барелла з правого краю штрафного майданчика сильно пробив у дотик і Меньян героїчно відбив удар. До того ж суддя зафіксував офсайд.

11" Тоналі протяг м'яч до лицьової лінії і прострілив у центр з лівого краю. Діас пробив низом - Онана забрав м'яч.

10" Небезпечно. Після навісу Онана залишив порожніми ворота, а Жиру головою скинув у середину воротарської, де нікого з партнерів не виявилося.

7" Мхітарян віддав пас на Бареллу, який біля штрафного майданчика розвернувся і пробив на трибуну.

5" Тео Ернандес з дистанції мало не забив під поперечину - неточно.

1" Матч розпочався!

Стартові склади:

Інтер: Вона, Думфріс, Дарміан, Ачербі, Бастоні, Дімарко, Мхітарян, Чалханоглу, Барелла, Джеко, Мартінес.

Мілан: Меньян, Калабрія, Томорі, Тіав, Ернандес, Круніч, Браїм Діас, Тоналі, Рафаел Леау, Жуніор Месіас, Жиру.

16 травня у другому матчі півфіналу Ліги чемпіонів «Мілан» спробує відіграти два пропущені м'ячі у першій грі з «Інтером».

У першому матчі «Інтер» дуже активно розпочав матч і спочатку на 8-й хвилині забив Едін Джеко, а на 11-ій подвоїв перевагу Генріх Мхітарян. Після такого старту «росонері» виглядали розгубленими та матч так і завершився з рахунком 0:2.

У 1/8 фіналу «Мілан» у двох матчах обіграв англійський «Тоттенхем» (1:0, 0:0), а в чвертьфіналі виявився сильнішим за «Наполі» (1:0, 1:1).

«Інтер» у 1/8 фіналу ЛЧ пройшов португальський «Порту» (1:0, 0:0), а в чвертьфіналі «Бенфіку» (2:0, 3:3).

«Мілан» та «Інтер» цього сезону провели ще три дербі. У Сері А команди обмінялися перемогами (3:2, 0:1), а у Суперкубку Італії підопічні Сімоне Індзагі розбили «росонері» з рахунком 3:0.

Текстова онлайн-трансляція матчу буде доступна у цій новині. Початок – 22.00.