Завтра 21
Розгорнути Згорнути

Ліга чемпіонів. «Панатінаїкос» – «Дніпро-1» 2:2. Як це було

В першому матчі греки перемогли в гостях 3:1

1 серпня відбудеться матч-відповідь 2 раунду кваліфікації Ліги чемпіонів «Панатінаїкос» – «Дніпро-1».

Перша зустріч завершилася перемогою греків (3:1). Другий матч пройде в Греції.

Стежити за матчем «Панатінаїкос» – «Дніпро-1» можна буде на нашому сайті онлайн в цій новині. Початок – о 20:30.

«Панатінаїкос» (Греція) – «Дніпро-1» (Україна) 2:2 (1:1)

Голи: Шпорар, 15, 70 - Довбик, 24, Сарапій, 54

Матч завершено

87’ Когут жовта

79’ Джурічич замінив Клянгайслера

79’ Яннідіс вийшов замість Шпорара

75’ Танчику червона

70’ Гол. Джурічич з меж штрафного покотив під удар Шпорару і той пробив точно по центру

ВІДЕО ГОЛУ

69’ Гуцуляк вийшов замість Рубчиньского

69’ Когут поміняв Піхальонка

68’ Танчик вийшов замість Каплієнка

66’ Чокай вийшов замість Вільєни

59’ Бланко не зачепився за м'яч у боротьбі на лівому фланзі атаки

57’ Заміна Сарапія на Сватка

55’ Піхальонок жовта

54’ ГООООООООООЛ! Мірошніченко виконав подачу зліва на лінію воротарського, Сарапій головою забив!

ВІДЕО ГОЛУ

52’ А ось і контратака! Пробив Шпорар, але захисники повернулись саме тоді, коли було потрібно

51’ Фол Коцираса проти Рубчинського

49’ Шпорар відкрився під передачу на хід, після чого виконав простріл на Манчіні, у якого не вийшов удар

47’ Подача кутового і Сапарій в дотик пробив в руки воротарю

46’ Бріньйолі витягнув з-під поперечини складний удар Бабенка

Другий тайм розпочався

Статистика першого тайму

Перший тайм закінчився

45’ 5 хвилин додав арбітр

43’ Рубчинський зіграв у небезпечному підкаті проти Переса. Жовта

41’ Бернард зіграв до штрафного на Шпорара, але той не пробив повз Кінарейкіна

41’ Кучеру жовта за крики в бік арбітра

40’ Бланко на лівому фланзі атаки зіграв рукою в боротьбі за м'яч, далі віддав на Довбика, який забив. Але гол не зараховано

39’ Подачу від Джурічича з правого флангу вибили на кутовий

39’ Панатінаїкос перехопив ініціативу

37’ Волинця замінив Кінарейкін

34’ Волинцю дісталось коліном в голову. Він не зможе продовжити матч

33’ Адамюк невдало вибив м'яч, пас на Паласіоса, але того випередив Волинець, після чого Бернард добив над воротами

32’ Довбик скинув під удар до штрафного, але Рубчинський пробив у воротаря

30’ Навіс справа від Мірошниченка неточний

28’ Нервує тренер греків

24’ ГОООООООООООООЛ! Довбик зайшов справа до штрафного, прорвався до лицьової і з гострого кута пробив поміж ніг воротарю!

ВІДЕО ГОЛУ

21’ Небезпечний простріл Каплієнка зліва

20’ Бланко зустрів фолом Переса. Жовта картка

19’ Дніпро не має успіху в атаці

17’ Подача з лівого флангу від Рубчинського неточна

15’ Гол. Шпорар отримав пас з власної половини від втік від Волинця та Адамюка, і перекинув голкіпера

ВІДЕО ГОЛУ

14’ На полі багато води

13’ Мірошниченко не встигав за передачею і сфолив проти Карлоса

11’ Все відбувається в центрі поля

9’ Панатінаїкос якісно тримає м'яч у центрі поля

3’ Дніпряни поки діють дуже обережно. Нагадуємо, що цей матч називають останнім за український клуб для Довбика

2’ Бернарду невдало подав кутовий

1’ Господарі поля тримають м'яч на старті зустрічі