Вчора 0
Сьогодні 0

Ліга чемпіонів. Вольова перемога Баварії і друга поспіль поразка Манчестер Юнайтед

Зіграні матчі ЛЧ в групі А

У вівторок, 3 жовтня, в поєдинку другого туру групового етапу Ліги чемпіонів датський Копенгаген на своєму полі брав мюнхенську Баварію.

Зустріч завершилася вольовою перемогою гостей з рахунком 2:1.

У паралельному матчі Манчестер Юнайтед на своєму стадіоні програв турецькому Галатасараю – 2:3. Манкуніанці зазнали другої поразки поспіль.

Відзначимо, що МЮ догравав зустріч в меншості після видалення Каземіро на 77-й хвилині, а 78-й хвилині Ікарді не реалізував пенальті.

Перше місце в групі А займає Баварія, у якій шість очок. На другому рядку розташувався Галатасарай (4 бали), третій – Копенгаген з одним очком в активі. Манчестер Юнайтед займає четверте місце (0 балів).