Сьогодні 4
Завтра 4

Ліверпуль з двома вилученнями і автоголом в компенсований час програв Тоттенгему

«Шпори» вирвали перемогу на останніх секундах

У матчі 7-го туру АПЛ Тоттенгем на своєму полі приймав Ліверпуль. Поєдинок завершився перемогою господарів з рахунком 2:1.

Перший гол оформив Сон Хин Мін на 36-й хвилині, а на 45+4-й Коді Гакпо зрівняв рахунок. На 90+6-й лондонцям вдалося вирвати перемогу. У свої ворота забив Джоель Матіп.

З 26-ї хвилини «червоні» грали в меншості. Пряму червону картку отримав Кертіс Джонс. На 69-й Діогу Жота отримав другий гірчичник і теж покинув поле.

На даний момент Ліверпуль займає четверте місце в таблиці АПЛ. У команди 16 очок після семи матчів. Тоттенхем розташовується на другій позиції з 17 пунктами.