Деталі турніру
Україна

ЛНЗ здобув вольову перемогу над Карпатами

Гра замість 13:00 розпочалася о 19:00 через ракетну атаку росії
Матч 4 туру УПЛ у Черкасах між місцевим ЛНЗ та львівськими Карпатами мав розпочатися о 13:00, але через масовану ракетну та дронову атаку терористів він був перенесений на 19:00.

Перший тайм був за гостями, на 34 хвилині відзначився Амбросій Чачуа. Але в другій половині гри ЛНЗ зміг зробити камбек. Спочатку відзначився Геннадій Пасіч, а згодом Мухарем Яшарі. Це друга вольова перемога команди Карраско поспіль.

Також сьогодні в УПЛ Лівий Берег обіграв Чорноморець, а Верес – Колос.