Луческу: «У нас найскладніша група в ЛЧ»
![Мірча Луческу Луческу: «У нас найскладніша група в ЛЧ»](/upload/resize_cache/iblock/62a/916_537_2/62a3cb8336caab5f2e0f4f80ab4ddf10.jpg.webp)
Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу висловився про групу, в яку потрапила його команда в Лізі чемпіонів.
«Таке явище трапляється з будь-якою командою, коли змінюється покоління. Створити команду непросто. «Барселона» буде зазнавати труднощів не тільки в цьому році, але і в наступному. Я використовую дуже молодих гравців - 17,19 років.На тому рівні, на якому вони грають, їм необхідний досвід гравців. На даний момент зі стартового складу «Барселони» він є тільки у Піке і Бускетса. Вони просунули багато дуже талановитих молодих гравців. Подивимося. Наступний матч ми граємо в Барселоні.
Для єврокубкової весни можна зайняти 3-е місце в групі. Складно сказати, «Бенфіка» - дуже хороша команда, і у них відмінний склад. Ці команди вклали багато грошей. «Бенфіка» вклала 150 мільйонів. Вартість гравців визначається талантом, всім цим, але також і частково трансферним ринком.
Буде дуже важко, у нас найскладніша група ».
Нагадаємо, «Динамо» з 1 очком займає 3-е місце в своїй групі ЛЧ після 2-х турів.
Коментарі 0