Сьогодні 2

Луческу: « Задоволений гравцями, які замінили травмованих і відсторонених футболістів »

Однак тренеру « Динамо » не всі сподобалося в матчі проти « Металіста 1925 »
Мірча Луческу / Фото - ФК Динамо Київ

Головний тренер « Динамо » Мірча Луческу в ефірі телеканалу « Футбол » позитивно оцінив своїх підопічних в матчі сьомого туру УПЛ проти « Металіста 1925 » ( 2: 0 ). Також румунський фахівець залишився незадоволеним суддівством.

Ігралі добре, грали проти хорошого суперника. Я аналізував цю команду: вони грають в хороший футбол, виходять з оборони через пас, дуже небезпечні в контратаці. Нам потрібен був гол, щоб розкріпачитися, щоб суперник почав виходити в атаку.

Ми забили на початку другого тайму, який повністю був під нашим контролем. У першій половині було складніше, тому що суперник теж грав.

Задоволений тим, як хлопці показали себе, як грали. Було складно. При позиційних атаках ми контролювали хід гри, але суперник добре оборонявся. Все змінилося після забитого гола. Я радий і задоволений тим, як хлопці грають. Особливо тими гравцями, які замінили наших травмованих і дискваліфікованих футболістів.

Намагаюся підтримувати всіх гравців в ігровому тонусі, що виходили на заміну відповідали рівню команди. Вони сьогодні все зробили добре. Важливою заміною став вихід на поле Гармаша, який дуже добре зіграв, забив гол і поміняв картину на поле.

Не хочу коментувати VAR. З боку не було видно, що там було. Мені здалося, що на Гармаші був пенальті. Не розумію, чому суддя не попросив допомоги у арбітра VAR. Про решту не можу говорити, тому що не бачив ці епізоди. Дві команди грали в футбол, суддя сильно не зіпсував цю гру.

Це моя проблема, що я говорив гравцям в роздягальні. Але після перерви вони краще заграли в пас, швидше все робили і добре комбінували. Як наслідок – 2 голи. Але 2: 0, напевно, не відповідає цьому матчу, могло бути і больше.

Відзначимо, що недавній новачок киян Вітіньо так і не дебютував в даному поєдинку.