Вчора 2
Сьогодні 2

Луїс Енріке: «Гол Мбаппе в ворота Мілана нас заспокоїв»

Наставник парижан висловився про матч в Лізі чемпіонів

Головний тренер ПСЖ Луїс Енріке прокоментував поєдинок 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів з Міланом (3:0).

«Я щасливий, дуже щасливий! Все почалося з наших помилок, з браку впевненості в перші 20 або 25 хвилин. Гол Кіліана Мбаппе заспокоїв нас. Я вважаю, що ми були краще наших суперників.

У матчі такого рівня неможливо домінувати протягом всієї гри. В обороні ми не провалювалися, але і не були ідеальні. Тому замість того, щоб перебувати на половині поля суперника, ми проводили більше часу на своїй половині.

Думаю, у другому таймі гравці розкріпачилися завдяки голу. У нас було більше впевненості, все почалося з гола Усмана. Шкода, що його не зарахували, але після цього команда продовжила створювати моменти. У підсумку ми здобули велику перемогу», – наводить слова Енріке офіційний сайт ПСЖ.

ПСЖ на даний момент одноосібно очолює турнірну таблицю своєї групи, набравши шість очок. Мілан знаходиться на останньому місці, набравши два очки.