Розгорнути Згорнути

«Львів» сенсаційно переграв «Зарю» в рідних стінах

Вирішальним взяттям воріт в матчі виявився автогол

У матчі 15-го туру УПЛ «Львів» в рідних стінах сенсаційно переграв «Зарю».

Вже на 1-й хвилині Шина відкрив рахунок в матчі, засмучений «Зарю». А в середині 1-го тайму Ловро Квітка вразив свої ворота, тим самим зробивши перевагу «Львова» ще більш впевненим.

У 2-му таймі «Зорі» вдалося відквитати 1 м'яч після голи Луньова, Але на більше підопічні Скрипника не награли.

2: 1, «Львів» перемагає «Зарю» і віддаляється від зони вильоту. «Зоря» залишається на 3-му місці, Але у конкурентів є ігри в запасі.