Зараз 1
Вчора 2
Сьогодні 2

Маліновський озвучив причини поразки від Шотландії у боротьбі за дивізіон A Ліги націй

Хавбек збірної України вважає, що команді Петракова не вистачило зовсім небагато
14 жовтня 2022р. 16:32
Руслан Маліновський / Фото - Getty Images

Півзахисник збірної України Руслан Маліновський в ефірі YouTube-каналу «Київський торт» пояснив причини поразки від Шотландії в боротьбі за вихід в дивізіон A Ліги націй.

У першій грі я вважаю, що могли зіграти набагато краще, перші 30 хвилин були непоганими, але було видно, що після зустрічі у відборі на чемпіонат світу вони зробили висновки. Якби ми забили першими, гра пішла б інакше. У них не вистачало останнього пасу у першому таймі. Коли вони забили, трибуни їх погнали трохи, і ми втратили концентрацію, тому й програли.

У вирішальній грі теж не вистачило гола, але я вважаю, що вже було те, чого не було у першому матчі – боротьба, підбір. Ми були набагато сильнішими у цьому матчі. Ми грали на перемогу – не вийшло, тож готуватимемося до відбіркових матчів чемпіонату Європи.

Причини 0:3 не у футбольному плані, а більше у тактичному. Ми дуже низько грали, ми не мали підтримки і розривалися дуже сильно. Бракувало одного гравця під нападником – такого гравця, на якого йшла б передача. Ми не дуже компактно грали і, може, не так пресингували. Можна сказати, що грали не надто агресивно.

У дивізіоні А топ матчі, де зібрані найкращі гравці. Завжди хочеться грати із найсильнішими, але тут інше питання. В даний час потрібно покращувати якість гри протягом 90 хвилин, тому що у нас бувають такі моменти, що 15 хвилин граємо добре, потім після 60 - 70-й сідаємо нижче, трохи структура гри змінюється, потрібно над цим працювати дуже багато.

Маліновський також заявив, що головному тренеру збірної Олександру Петракову потрібно вчитися поводити себе з пресою.