Вчора 3
Сьогодні 3

Ман Сіті у напруженому матчі розібрався з Ньюкаслом

Героєм матчу став Де Брюйне
Манчестер Сіті у матчі 20 туру АПЛ відсвяткував перемогу над Ньюкаслом із рахунком 3:2.

У першій половині зустрічі господарям удалося вивести з гри голкіпера Ман Сіті Едерсона. Після зіткнення з одноклубником Вокером бразилець поступився місцем у воротах Ортезі.

Ман Сіті вийшов уперед на 26-й хвилині, коли після прострілу Уокера першим на м'ячі опинився Бернарду.

Господарі швидко відреагували на пропущений м'яч і в період з 35-ї по 37-ю хвилину організували два м'ячі завдяки індивідуальним діям Ісака та Гордона.

Ньюкасл вів у рахунку до того моменту, поки гру не вступив Де Брюйне. Бельгієць спочатку зрівняв рахунок на 74-й хвилині, а на доданий час до другого тайму асистував Боббу, який приніс Ман Сіті вольову перемогу.