Зараз 3
Вчора 20
Сьогодні 6
Завтра 16

«Манчестер Сіті» розгромив «Брюгге», Соболь відіграв весь матч, а Зінченко просидів в запасі

«Горожани» забили бельгійцям 5 м'ячів

У матчі 3-го туру групового раунду Ліги чемпіонів «Манчестер Сіті» на виїзді розгромив «Брюгге» (5: 1).

У першому таймі «городяни» відкрили рахунок на 30-й хвилині, відзначився Канселье В кінці тайму. Марез закріпив перевагу «городян».

У другому таймі ще по голу забили Уокер, Палмер і знову Марез, який оформив дубль. Гол Ванак лише підсолодив «Брюгге» розгромне поразку.

В турнірній таблиці своєї групи у «Манчестер Сіті» 6 очок, у «Брюгге» залишилося 4.