Офіційний сайт:

Деталі турніру

Манчестер Сіті з хет-триком Холанда обіграв Вест Гем

Це другий трюк з капелюхом норвежця поспіль
Ерлінг Холанд став героєм матчу, оформивши хет-трик у грі Манчестер Сіті проти Вест Гема (3:1).

Холанд відкрив рахунок на 10-й хвилині, забивши після помилки Лукаса Пакета та паса Бернардо Сілви.

Вест Гем зумів зрівняти рахунок, коли Боуен подав м'яч, який Рубен Діаш випадково відправив у власні ворота. Однак Манчестер Сіті відновив перевагу на 30-й хвилині: Холанд знову відзначився після пасу Ріко Льюїса.

Холанд оформив свій восьмий хет-трик у Прем'єр-лізі, забивши після пасу Матеуса Нунеса і довівши рахунок до 3:1 наприкінці другої половини.

Манчестер Сіті продовжив свою безпрограшну виїзну серію, яка триває вже 19 матчів з жовтня 2023 року, тоді як Вест Гем програв обидва свої домашні матчі цього сезону.

Також в АПЛ Борнмут зумів перемогти Евертон, програючи у рахунку на 87-й хвилині 0:2.