Зараз 1
Вчора 2
Сьогодні 2

Манчестер Юнайтед на своєму полі мінімально обіграв Копенгаген, гості не реалізували пенальті

Манкуніанці здобули три очки

У матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів англійська Манчестер Юнайтед на своєму полі приймав данський Копенгаген.

Зустріч завершилася мінімальною перемогою господарів з рахунком 1:0. Єдиний м'яч у другому таймі забив Гаррі Магуайр.

Додамо, що на 90+7-й хвилині, в ворота Манчестер Юнайтед був призначений пенальті. Нападник Копенгагена Джордан Ларссон не зміг переграти голкіпера манкуніанців Андре Онана.

Манчестер Юнайтед займає третє місце в групі А, набравши три очки. Копенгаген – четвертий (один бал).