Вчора 4
Сьогодні 4

«Манчестер Юнайтед» розніс «Челсі» з Мудриком

Українець провів на полі 64 хвилини

У перенесеному матчі 32 туру АПЛ «Манчестер Юнайтед» вдома розгромив лондонський «Челсі» з рахунком 4:1.

На початку першого тайму голом відзначився Каземіро, а наприкінці Ентоні Марсьяль. У другій половині матчу Бруну Фернандеш за фол на собі з пенальті зробив рахунок 3:0.

На 78-й хвилині Маркус Решфорд забив четвертий м'яч. Єдиний гол престижу у складі «Челсі» забив Жоау Феліш.

Чемпіонат Англії. 32-й тур

«Манчестер Юнайтед» – «Челсі» 4:1

Голи: Каземіро, 6, Марсьяль, 45+5, Фернандеш, 73 (п.), Рашфорд, 78 – Феліш, 89

«Манчестер Юнайтед»: де Хеа, Ван-Бісака, Варан, Лінделеф, Шоу (Маласія, 46) - Каземіро, Еріксен (Фред, 70), Антоні (Рашфорд, 28), Фернандеш (Мактоміней, 85), Санчо, Марсьяль 70).

«Челсі»: Кепа, Аспілікета, Чалоба, В. Фофана, Гол, Чуквуемека (Лофтус-Чік, 82), Енцо, Галлагер (Зієш, 81), Мадуеке (Д. Фофана, 82), Гаверц (Феліш, 64), Мудрік (Пулішич, 64).

Попередження: Маласія