Розгорнути Згорнути

«Манчестер Юнайтед» сенсаційно поступився «Астон Віллі», а «Ньюкасл» розібрався з «Саутгемптоном»

«Сороки» здобули четверту поспіль перемогу

Завершилися кілька матчів в 15-м турі англійської Прем'єр-ліги.

Головна сенсація трапилася в матчі «Астон Вілла» – «Манчестер Юнайтед». Не дивлячись на те, що «манкуніанців» на матч вивів Роналду, впоратися з суперником команда з Манчестера не змогла. Два швидких гола у виконанні господарів – на 7-й хвилині забив Бейлі, а на 11-й Дінь, поставили суперника в складне становище. Скоротити відставання МЮ вдалося в кінцівці першого тайму – Ремзі відправив м'яч у свої ворота – 2:1

Після перерви Ремзі забив другий гол, але на цей раз вже у ворота де Хеа – 3:1.

Завдяки перемозі «Астон Вілла» набрала 15 очок і піднялася на 14-е місце турнірної таблиці. «Манчестер Юнайтед», у якого в активі 23 очка, залишився на п'ятій позиції.

«Астон Вілла» – «Манчестер Юнайтед» 3:1

Голи: Бейлі 7, Дінь 11, Ремзі 49 – Ремзі 45 (авт.)

«Астон Вілла»: Мартінес - Кеш, Конса, Мінгс, Дінь (Янг 78) – Дендонкер (Сансон 89), Дуглас Луїз – Ремзі, Буендіа (Інгс 78), Бейлі (Макгінн 70) – Воткінс (Камара 78)

«Манчестер Юнайтед»: де Хеа - Далот, Лінделеф, Мартінес, Шоу (Маласія 65) - Каземіро, Еріксен - Рашфорд, ван де Бек (Марсьяль 65), Гарначо (Еланга 65) – Роналду

Попередження: Бейлі 42, Мінгс 72, Мартінес 89 – Шоу 10, Роналду 61

Ще в одному матчі «Ньюкасл» познущався над «Саутгемптоном».

У першому таймі забили «сроки» – відзначився Альмірон.

А ось уже після перерви «Ньюкасл» розігрався – Вуд і Віллок двічі протягом чотирьох хвилин засмутили Базумну. Кінцівка протистояння також видалася активною на голи – команди обмінялися точними ударами.

Завдяки перемозі «Ньюкасл» піднявся на третє місце турнірної таблиці АПЛ, у них 27 очок, а у «Саутгемптона» – 12-ть і він 18-й.

«Саутгемптон» – «Ньюкасл» 1:4

Голи: Перро 89 – Альмірон 35, Вуд 58, Віллок 62, Гімараеш 90+1

«Саутгемптон»: Базуну – Перро, Белла-Котчап (Чалета-Цар 72), Салісу, Ларіос (Лавіа 34) – Ворд-Проуз, Мейтленд-Найлз – Волкотт (Едозі 64), Стюарт Армстронг (Арібо 64), Ельюнуссі – Адамс (Адам Армстронг 64)

«Ньюкасл»: Поуп – Берн, Ботман, Шер, Тріпп'єр (Манкільо 80) – Віллок (Сен-Максімен 73), Гімараеш, Лонґстафф – Мерфі (Шелві 64), Вілсон, Альмірон (Андерсон 81)

Попередження: Лавія 75

«Вест Гем» – «Крістал Пелас» 1:2

Голи: Бенрахма 20 – Заха 41, Олісе 90+4

«Вест Гем»: Фабіанський – Керер, Доусон, Зума, Крессуелл - Соучек (Даунз 64), Райс - Боуен, Пакета (Форнальс 90+3), Бенрахма (Лансіні 64) - Скамакка (Антоніо 46)

«Крістал Пелас»: Гуаїта – Мітчелл, Ґехі, Андерсен, Клайн – Езе, Дукуре (Мілівоєвич 77), Шлупп – Олісе, Заха, Айю