Вчора 2
Сьогодні 2

«Маріуполь» добув першу за два місяці перемогу в УПЛ, але все одно залишився на останньому місці

У грі з двома видаленнями приазовці здолали «Мінай»

У матчі 14-го туру УПЛ «Маріуполь» несподівано добув виїзну перемогу над «Мінаєм».

Дублем за гостей відзначився Олексій Кащук, По голу форвард оформив в кожному з таймів.

Відзначимо, що з 73-ї хвилини «Маріуполь» грав в меншості, другий м'яч команда забила вдесятером. А на 77-й хвилині «Мінай» не зумів реалізувати пенальті за рахунку 0: 1.

В турнірній таблиці УПЛ «Маріуполь» набрав 7 очок, але з останнього 16-го місця не зрушився.