Маркевич: «Другий тайм матчу з« Динамо »дає нам хороші надії»
![Остап Маркевич Маркевич: «Другий тайм матчу з« Динамо »дає нам хороші надії»](/upload/iblock/935/935bc26bce39eba20d0e8601f0bb0b25.PNG.webp)
Головний тренер «Маріуполя» Остап Маркевич в ефірі телеканалу «Футбол 1» висловився о ураженні від «Динамо» (1: 2) в 1/8 фіналу Кубка України.
- Ваш коментар по матчу?- Він лежить більше в психології. Сьогодні якраз дуже яскравий приклад цього аспекту. Треба вірити в свої сили і не чекати ні другого тайму, ні наступного матчу або наступного року. Все можна реалізувати, якщо ти віриш в себе і свої сили. Звичайно, це повинно бути підкріплено важкою працею.
- У перерві ви знайшли потрібні слова?
- Не буду скромним і скажу, що правильні слова я говорив і до матчу. Тут більше залежить від тих, хто реалізовує ці настанови. Це в цілому така українська проблема - психологія і впевненість в собі. У першому таймі була нервозність, невпевненість. Можна згадати матч «Баварія» - «Динамо» - було точно так же. Динамівці перед іменитим суперником знітився і загубилися. Це було помітно. Будемо працювати. Це завдання українських тренерів - ми повинні бути психологами і виховувати футболістів, які вирішують задачу з першої хвилини.
- Обидва пропущені голи дуже схожі.
- Потрібен характер, непоступливість, гра в корпус. Петерман не може програвати другий поверх Вербичу, так як різниця в зростанні і фактурі. Можливо, позначилася різниця у віці - Вербич більш досвідчений гравець, а Петерман тільки починає.
- Який гри чекати в суботу в матчі з «Динамо» в УПЛ?
- Цікавою. Будемо готуватися і налаштовуватися. Другий тайм дає нам хороші надежденія
Прямо зараз свій кубковий матч проводить і «Шахтар» - проти одеського «Чорноморця».