Маркевич: «Хлопці розбазарили чимало очок в поєдинках з опонентами класом нижче»
![Мирон Мареквіч Маркевич: «Хлопці розбазарили чимало очок в поєдинках з опонентами класом нижче»](/upload/resize_cache/iblock/90a/916_537_2/90acf8c5c2762e06c1cd82eb16866650.jpg.webp)
Колишній тренер збірної України Мирон Маркевич прокоментував вихід збірної України в плей-офф відбору на чемпіонат світу 2022 :
«Наша збірна в результаті зайняла« своє »друге місце в групі, яке їй експерти і віддавали перед початком відбіркового циклу, хоча і в непростій боротьбі. І в цьому хлопці винні самі, розбазаривши чимало очок в поєдинках з опонентами класом нижче.Користуючись нагодою потрібно віддати належне збірної Франції, яка виставивши бойовий склад, взяла верх в паралельному матчі над нашим конкурентом-фіннами, який не мав для неї ніякого турнірного значення. Так і повинні діяти справжні професіонали.
Що далі? Перш за все, необхідно все проаналізувати, врахувати кожну дрібницю, оскільки в наступному раунді нам, швидше за все, не вдасться уникнути зустрічі з кимось із топів. Поки ж найменше претензій до лінії півзахисту. А ось над усуненням помилок в центрі оборони і при реалізації гольових моментів доведеться серйозно потрудитися ».
Українці 6 разів у відборі зіграли внічию і здобули лише дві перемоги. Мала кількість набраних очок піддало «синьо-жовтих» ризику потрапити в стикових матчах на одну з найсильніших збірних світу.