Маркевич: « У нас були моменти. Можна було забивати « Динамо »
![Маркевич: « У нас були моменти. Можна було забивати « Динамо »](/upload/resize_cache/iblock/960/916_537_2/9601a4ff49b717c3c09863455c0f099b.jpg.webp)
Головний тренер « Маріуполя » Остап Маркевич прокоментував прес-службі клубу нічию з « Динамо » ( 0: 0 ).
« З огляду на те, що від останньої нашої гри не пройшло навіть трьох днів, ми вирішили зіграти від оборони і велику увагу приділили організації нашої гри. Було зрозуміло, що нам пресингувати чемпіона України буде складно. І, в цілому, в першому таймі це дало результат. У нас були моменти. Можна було забивати, але десь фортуна від нас відвернулася.У другому таймі, коли у нас стало на одного гравця більше, ми повинні були пресингувати. Це було б логічно. Але, на жаль, у нас не було сил. Андрій Кулаков попросив заміну на розминці. Сікан, Очеретько, Биков ... У нас було багато втрат. Але добре, що взяли очко з чемпіонами. Не хочу применшувати заслугу « Динамо », але вони сьогодні нічого не створили у наших воріт. Це для нас дуже добре ».
Биков і Очеретько – зрозуміло. У них перебір карток. А ось Сікан в перерві розминався…
« Так, розминався. Це Сікан! Треба знати Даню. Він хлопець бойової. У нього болить спина, але він все одно хоче бути з командою. У мене тільки це оплески викликає ».
Мало ударів сьогодні було по воротах.
« Для того, щоб бити по воротах, потрібно підготувати ситуацію. Для того, щоб грати на рівних з « Динамо », потрібна свіжість. Якби це була б інша команда, то можна було б говорити про удари. А так це « Динамо ». Команда Ліги чемпіонів. І для того, щоб створювати моменти з таким суперником, ми повинні були бути в повній бойовій готовності ».
9-го травня вже матч з « Десной ». На порядку денному стоїть питання з відновленням?
« Так. У неділю нам не допоможе Кулаков. Також пропускають Танківський і Топалов. Але нічого, будемо працювати, у нас є хлопці, які зможуть їх замінити ».
« Маріуполь » продовжує боротьбу за збереження прописки в УПЛ.
Коментарі 0