Вчора 9
Сьогодні 0

Маркевич відреагував на другу поспіль поразку збірної України у Лізі націй

Експерт зробив свій аналіз гри

Відомий тренер Мирон Маркевич розповів, чого не вистачило Україні для перемоги у матчі 2 туру Ліги націй проти національної команди Чехії (2:3).

«Чехи діяли агресивно, але у першому таймі їм завадили грати у своєму стилі. А проведені заміни у другому таймі дозволили нашим хлопцям додати і вони були близькі, щоб урятуватися від поразки. Принаймні вчора не були такими безнадійними, як у поєдинку з албанцями.

Знову була знервованість біля наших воріт після верхових передач. Добре, що гості подбали, щоб їх було небагато, але згадайте, як господарі забивали свої голи у першому таймі. Особливо прикро за другий, пропущений уже у компенсований час. Значить, банально не вистачило концентрації. Як бачите, є над чим працювати», – сказав Маркевич.

Підопічні Реброва посідає останнє, четверте місце у групі 1, не набравши жодного очка у двох матчах.

Джерело: Sport.ua