Розгорнути Згорнути

Мельгоса: «Молодіжній збірній України трохи пощастило»

Синьо-жовті добули чергові три очки
17 листопада 2023р. 22:55

Головний тренер молодіжної збірної України Унаї Мельгоса поділився емоціями від впевненої перемоги підопічних з рахунком 4:0 над Люксембургом в поєдинку кваліфікації Євро-2025.

«Рахунком ми задоволені. Що стосується нашої гри, тобто деякі моменти. У другому таймі ми були більш агресивні. Нам трохи пощастило, що у суперника було видалення.

У другій половині гри ми зробили крок вперед і зіграли набагато краще, ніж в першій. У нас були моменти і в першому, і в другому таймі, але шанси в першому мені не так сподобалися, як у другому. Я просив футболістів більше грати в атаку, це спрацювало в другому таймі», – сказав Мельгоса в ефірі «Суспільного».

Молодіжна збірна України посідає перше місце в групі F, набравши 12 очок в чотирьох матчах. Люксембург – четвертий (три бали).

У наступному турі синьо-жовті в Мурсії зіграють з Азербайджаном. Матч пройде 21 листопада.