Мічел оцінив перемогу над Райо Вальєкано

Наставник Жирони поділився емоціями від перемоги
27 лютого 07:29

У понеділок, 26 лютого, на стадіоні «Монтіліві» у Жироні відбулася зустріч 26-го туру іспанської Ла Ліги між командами Жирона та Райо Вальєкано.

Домашня команда здобула перемогу з рахунком 3:0. Головний тренер Жирони Мічел поділився своїми враженнями від цього матчу.

«Ми знали, що Райо – - це команда, яка рідко створює моменти. У першому таймі ми були надто вертикальні. Ми намагалися віддати останній пас, але невдало. Це спричинило багато втрат. У другому таймі після голу ми були спокійнішими.

Наш суперник зіграв дуже добре у меншості, але ми змогли забити багато голів на контратаках. Дуже складний матч, рахунок 3:0 не повністю відображає те, що було на полі, гра була рівнішою.

Попереду ще багато матчів. Команда мала перемогти після трьох невдач. Ми знову перемагаємо, ставши командою з найбільшою результативністю у Ла Лізі. Ми хочемо залишатися собою до кінця».