Вчора 15
Сьогодні 4

Мічел виніс вердикт Жироні з Циганковим після чергової невдачі

Каталонці потрапили до чорної смуги

Головний тренер Жирони Мічел підбив підсумок виїзного матч восьмого туру іспанської Ла Ліги, у якому його команда з українським хавбеком Віктором Циганковим у складі зіграла внічию з Сільтою (1:1).

«Це була гра сили проти сили. М'яч був у нас, але не вистачило сили у третій зоні. Я щасливий, тому що маю відчуття, що з м'ячем моя команда домінувала, ми непогано грали, хоча в перші 15 хвилин другого тайму вони тиснули. Я привітав тренера Сельти, вважаю, що це був добрий матч.

Ми недосвідчені і щодня шукаємо рішення для нової реальності. Жирон не має таких можливостей, як великі команди. Якби сьогодні ми думали про Лігу чемпіонів, вони б забили чотири голи», – наводить слова Мічела іспанське видання Marca.

Жирона провела вісім матчів, набрала дев'ять очок і посідає 12-те місце у турнірній таблиці Ла Ліги.

Безвиграшна серія каталонської команди складає п'ять поєдинків у всіх турнірах – дві нічиї та три поразки.

Наступний матч команда Циганкова проведе у середу, 2 жовтня, на своєму полі проти нідерландського Феєноорда в рамках другого туру загального етапу Ліги чемпіонів.