Розгорнути Згорнути

Мілан розгромив Лечче та став лідером Серії А

Команда Фонсеки набрала ходу
27 вересня 23:59
Мілан здобув впевнену перемогу над Лечче з рахунком 3:0 у шостому турі Серії А, забивши три голи за п'ять хвилин наприкінці першого тайму.

Після невдалого старту сезону головний тренер Мілана Паулу Фонсека перебував на межі відставки, але його команда спромоглася змінити ситуацію.

На 38-й хвилині Тео Ернандес зі штрафного виконав подачу, яку Альваро Мората головою замкнув, спрямувавши м'яч у дальній кут воріт – 1:0. На 41 хвилині Ернандес сам забив, пробивши в ближній кут після передачі Рафаела Леау – 2:0. Усього за дві хвилини Теммі Абрахам пробив по воротах, а голкіпер Лечче відбив м'яч у свого захисника, у результаті той відскочив на ногу Крістіану Пулішичу, який завершив атаку – 3:0.

Тепер Мілан ділить перше місце з Торіно, тоді як Лечче лише на одне очко над зоною вильоту.