Мороз: « Мене нервує ставлення фанів « Чорноморця »
![<i>Юрій Мороз Мороз: « Мене нервує ставлення фанів « Чорноморця »](/upload/iblock/db9/db9eeb8d4b9efb1723b884d9423df7d3.jpg.webp)
Головний тренер « Чорноморця » Юрій Мороз висловився в ефірі телеканалу « Футбол » з приводу другого розгромного поразки поспіль. У другому турі УПЛ одесити поступилися « Дніпру-1 » ( 0: 3 ).
Сложно коментувати. Сьогодні гравці не показали те, що можуть. При грі в обороні не було організації, плюс не було контролю м'яча. Є проблеми.Женя Мартиненко травмований, Ілля Путря теж. Гравців в центр оборони майже немає, намагаємося вичавити те, що є. Хлопці у нас перспективні, потрібно дати час. Але часу немає, потрібен результат. У поспіху збираємо команду.
Хочеться, щоб молоді хлопці швидше прогресували. Відносини з фанами? Звичайно, це особисто мене нервує. Це їхня думка, питань немає. Але нам потрібно показати, що ми будемо з честю захищати Чорноморець.
Ми не прийшли відбути час. Але є такі умови. Ця думка уболівальників – потрібно пріслушаться.
Нагадаємо, ультрас « Чорноморця » поставили ультиматум в зв'язку з присутністю « дінамівців » в клубі.
Коментарі 0