В УАФ розкрили деталі за позовом тимощука до CAS
Морозюк: «Хотів би зарядити Тимощуку з кулака»
Чітка позиція ексгравця Динамо
12 липня 17:38
![Морозюк: «Хотів би зарядити Тимощуку з кулака»](/upload/iblock/623/623814425a562fdc58a4e61822f169d9.jpg.webp)
Фото: ФК Динамо
Колишній захисник київського Динамо Микола Морозюк висловився щодо зрадника України Анатолія Тимощука.
«Я хотів би, щоб він мене не впізнав на вулиці і в протихід зарядити йому з усієї сили з кулака, коли він цього не чекає. Для мене цієї людини просто не існує», – сказав Морозюк.
Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року Анатолій Тимощук не залишив межі рф, продовживши працювати тренером у пітерському Зеніті.
Коментарі 0