Вчора 0
Сьогодні 2
Завтра 2
Розгорнути Згорнути

Моуріньо: «Чув, що« Рома »19 місяців не обігравала суперника з топ-5. Тепер уже 20 хвилин »

Тренер - про перемогу над «Аталантою»
18 грудня 2021р. 22:40

Головний тренер «Роми» Жозе Моуріньо прокоментував Football-Italia перемогу «Роми» над «Аталантою» (4: 1) в матчі Серії А.

«Настрій був прекрасним. Футболісти розуміли, що в матчі проти «Аталанти» неможливо контролювати гру протягом усіх 90 хвилин, розуміли, що часом доведеться глибоко оборонятися.

Команда виступила прекрасно за всіма параметрами. Суддя відпрацював чудово, а з огляду на агресивний стиль гри «Аталанти», нам був потрібен саме досвідчений суддя високого рівня. Я постійно чув про те, що «Рома» 19 місяців не обігравала суперника з топ-5. Тепер можете говорити, що вона не обігравала їх 20 хвилин.

Я не хочу говорити про «Інтері», який, як я вважаю, на рівень вище будь-якої команди в Італії. А проти клубів на кшталт «Аталанти», «Мілана», «Наполі» мало зіграти агресивно або тактично організовано. Потрібно, щоб взагалі все склалося ідеально.

Наша команда не відчувала впевненості, коли щось йшло не за планом, і я навмисно говорю про це в минулому часі. Коли на нас чинився тиск, у нас виникали складності. І я був задоволений тим, що сьогодні ми змогли перетерпіти.

Раніше, пропускаючи перед перервою, ми розклеювались, сьогодні ж ми продовжили працювати так само, як і раніше, і це великий крок вперед в плані характеру ».

«Рома» піднялася на 5-е місце в Серії А.