Моуріньо вперше програв на чолі « Роми »

« Вовки » поступилися « Вероні »
19 вересня 2021р. 21:06

« Верона » приймала « Рому » в матчі четвертого туру Серії А.

Матч проходив в дощову погоду, а періодично навіть починався град. У першому таймі трапився тільки один гол. Пеллегріні п'ятою красиво замкнув передачу Карсдорп.

У другій 45-хвилинці гра розкрилася. В такому футболі більш щасливими були господарі, які тричі відзначилися в воротах Патрісіу.

Це перша поразка Жозе Моуріньо в якості головного тренер « Роми ». « Верона » ж, навпаки, здобула дебютну перемогу в чемпіонаті. Перед цим туром команду очолив Ігор Тудор, Який на цій посаді замінив Еусебіо Ді Франческо.

В турнірній таблиці « Рома » ризикує за підсумками туру вилетіти з лігочемпіонской четвірки.

Серія А. 4-й тур:

« Верона » – « Рома » 3: 2

голи: 0: 1 – 36 Пеллегріні, 1: 1 – 49 Барак, 2: 1 – 54 Капрарі, 2: 2 – 58, автогол Іліч, 3: 2 – 63 Фараоні.

« Верона »: Монтіпо, Фараоні, Чеккеріні ( Маньяні, 46 ), Гюнтер, Давидович, Лазович ( Казале, 83 ), Бесса <TОнT1> Тамез, 65 (, Бапрарак, Іліч, <AG1>.

« Рома »: Руй Патрісіу, Карсдорп ( Смоллінг, 78 ), Манчіні, Рожер, Калафьорі ( Майораля, 78 ), Верету ( Карлес Перес, 66 ), Крістанте, Пелнь <Aр, 65 ), Абрахам.

попередження: Верету 17, Фараоні 30, Барак 51, Крістанте 71, Онгла 83, Казале 86.