Мудрік: «На поле, можливо, ми з Неймаром схожі»
Мудрік: «У рідному місті не було можливостей, але у мене було присутнє бажання»
Молодий гравець «Шахтаря» розповів про свої перші кроки у футболі
17 жовтня 2021р. 16:43
![<i>Михайло Мудрік Мудрік: «У рідному місті не було можливостей, але у мене було присутнє бажання»](/upload/iblock/4ff/4ffbc56f2851a5bcb0f683166ed2323a.jpg.webp)
Михайло Мудрік / Фото - УАФ
Вінгер «Шахтаря» Михайло Мудрік розповів в ефірі YouTube-канал «BuzBuzz» про те, де робив свої перші кроки в футболі.
Ти сам родом з Харківщини. З райцентру. Населення твого Краснограда 30 тисяч чоловік. Опиши свою дитинство в такому невеликому містечку, який мало не межує зі статусом села.
Да, ви маєте рацію. Місто дійсно маленький. У ньому не було особливо ніяких великих можливостей, але у мене було бажання. Я вважаю, що якщо є бажання, то обов'язково проростає якесь маленьке зернятко. А як воно розростеться, залежить вже від людини.Я дуже вдячний своїм батькам і друзям, з якими я провів все дитинство разом. Ми кожен день грали в футбол. Ми збиралися, заходили один за одним, щоб зібрати дві команди. Я пам'ятаю, що в будь-яку погоду ми всі збиралися і грали в футбол.
Це після школи або замість школи?
Чаще всього це було на канікулах, які були дуже насиченими. Цілий день з друзями на вулиці. Мама вже могла звати додому їсти, а я не хотів. Додому ми заходили тільки за водою. Яким би не був моє місто, у мене багато приємних спогадів з ним. Я гордий, що народився там. Я завжди буду згадувати і висловлюватися про нього тільки з хорошою сторони.
Яке найцінніше спогад з дитинства?
Вспомінается відразу запах маминого борща. Це повертає в детство.
Мудрік також порівняв свій стиль гри з Неймаром.
Коментарі 0