Мудрік: «Зараз все в команді злі»
![Михайло Мудрік Мудрік: «Зараз все в команді злі»](/upload/resize_cache/iblock/cda/916_537_2/cdae931f4393b85c37803f7d0b5a8fca.jpg.webp)
Вінгер донецького «Шахтаря» Михайло Мудрік поділився очікуваннями від матчу 8 туру УПЛ з «Маріуполем» після образливого поразки від «Шерифа» в ЛЧ (0: 2) :
«Очікуємо непростої гри, хороший суперник, добре грає. Неважливо, хто на якому місці знаходиться, на це дивитися взагалі не можна. Готуємося до важкої гри, буде хороший матч.Думаю, треба більше психологічно відновитися після «Шерифа». Невеликий удар, урок був. Ми не зациклюємось на цьому - вже його переступили. З усіма думками готуємося до «Маріуполю», а потім вже і до «Динамо».
Настрій бойової. Зараз в команді всі злі, хочуть тільки перемог після такої неприємної гри для нас. Хочемо тільки перемогами не те що компенсувати, тому що наш шлях, шлях «Шахтаря» - постійно вигравати ».
«Гірники» зіграють з «Маріуполем» вже завтра, 18 вересня о 17:00. Цілий ряд гравців донеччан пропустить цю зустріч.
Нагадаємо, Анатолій Трубін відновився після травми і повернувся до тренувань.
Коментарі 0