Мудрик вперше у 2024 році пропустив матч Челсі. «Сині» – перемогли

Фулгем так і не зміг відігратися після успішного удару Палмера з позначки
Михайло Мудрик / Фото - Getty Images

У 21-му турі англійської Прем'єр-ліги Челсі вдома мінімально переграв Фулгем.

Підсумок зустрічі вирішився голом «у роздягальню». На четвертій компенсованій до першого тайму хвилині пенальті реалізував Палмер.

Вінгер «синіх» Михайло Мудрик не взяв участі у матчі. Українець усі 90 хвилин провів на лаві запасних. Востаннє 23-річний гравець пропустив поєдинок команди 30 грудня проти Лутона (3:2).

Челсі набрав 31 очко і наздогнав сьомий Брайтон. Проте конкурент має матч у запасі.