Сьогодні 5
Ліга конференцій UEFA
Офіційний сайт:

Деталі турніру

Мудрик заробив пенальті, але Челсі програв Серветту у кваліфікації Ліги конференцій

Українця замінили у другому таймі

У матчі-відповіді четвертого раунду кваліфікації Ліги конференцій швейцарський Серветт на своєму полі приймав лондонську Челсі.

Поєдинок завершився перемогою господарів з рахунком 2:1. Український вінгер Челсі Михайло Мудрик вийшов у стартовому складі та заробив пенальті на 14-й хвилині, який реалізував Нкунку. Українця було замінено на 73-й хвилині.

Однак господарі зуміли забити два м'ячі та здобути перемогу, але це їм не допомогло.

За сумою двох матчів Серветт вилетів з єврокубків, а Челсі гратиме у груповому етапі Ліги конференцій.