Деталі турніру
Europe

Михавко оцінив поразку Динамо у матчі із Зальцбургом у кваліфікації ЛЧ

Захисник – про першу гру з австрійським клубом

Захисник київського Динамо Тарас Михавко поділився своїми враженнями від першого матчу раунду плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів проти австрійського Зальцбурга який завершився поразкою з рахунком 0:2.

«Прикро, що пропустили, хоч могли забивати, у нас теж були гарні моменти. Але, на жаль, такий результат. Тим не менш, не опускаємо руки, тому що є ще матч у відповідь, готуватимемося, аналізуватимемо допущені помилки, і все буде добре.

Це лише перший тайм у нашому протистоянні із Зальцбургом, другий матч буде в Австрії. Підійдемо до нього в гарному настрої, проаналізуємо все і гратимемо.

Зальцбург має гарну команду, вони тримали темп і було нелегко. Але ми знали, що так буде, оскільки це матч плей-офф Ліги чемпіонів, і тут усі команди гарного рівня. Тому ми готувалися, але, на жаль, так сталося, що пропустили образливий м'яч у першому таймі, і це, звісно, вплинуло на нас.

Рук не опускали, хотіли забити, і на другий тайм виходили з думками, що треба забивати та як мінімум зрівнювати рахунок. Але вийшло так, що призначили пенальті наші ворота, і це знову вдарило по нас у психологічному плані.

Проте все одно хотіли забити гол, прагнули цього, але, на жаль, не вдалося. Думаю, у нас ще все попереду, є матч-відповідь, тому прагнутимемо отримати позитивний результат для себе», – розповів Михавко.