Михайленко: «Мені здається, що Україна U-19 вийде на Францію»
![Михайленко: «Мені здається, що Україна U-19 вийде на Францію»](/upload/iblock/927/927da9e430cfdb54fc74a0cbd39d71ba.jpg.webp)
Напередодні збірна України U-19 здобула перемогу над Італією в останньому матчі групового етапу чемпіонату Європи-2024, забезпечивши собі вихід у плей-офф із другого місця у групі A.
Після закінчення гри головний тренер синьо-жовтих Дмитро Михайленко поділився своїми враженнями про виступ команди.
«Я був дуже спокійний у ході матчу, тому що емоцій було і так дуже багато на полі. Хлопці були дуже схвильовані, і за рахунку 2:2 емоції переважали здоровий глузд. Тому я змусив себе заспокоїтись і стежив за грою. А що можна змінити, ми змінили у перерві. У нас не все виходило.Ми розуміли, що італійцям немає сенсу три матчі поспіль проводити тим самим складом, надто вони вже вийшли до півфіналу і 25-го гратимуть на натуральному полі.
Ми бачили, що шість-сім гравців збірної Італії сьогодні працювали зранку у залі, тож усе стало зрозуміло. Але я хочу зауважити, що так, в Італії є футболісти, які дуже впливають на гру, але й рівень тих виконавців, які сьогодні вийшли на матч, дуже високий.
На жаль, Маткевич, Пономаренко та Ващенко пропускають наступний матч. Такі правила, і вони справді дивні. Тому що у нас пропускали два гравці перший матч проти Північної Ірландії, яка жодного поєдинку не грала взагалі, а в нас вважалися ігри і в кваліфікації, і в еліт-раунді. Але умови однакові всім...
Те, що ми виконали завдання вийти на чемпіонат світу і посіли друге місце у групі, звичайно, для нас полегшення. Тому що якби ми посіли третє місце, нам було б дуже складно з огляду на дискваліфіковані та травмовані гравці. Наступного матчу ми вийдемо грати на повну потужність, але вже з відчуттям виконаної справи.
Нас дуже заряджала і підтримка тут, і підтримка з України, ми справді її відчували. Ми розуміли, що граємо за кожного українця. Це від щирого серця. Я бачив матчі як збірної Франції, так і збірної Іспанії. Французи дуже сильні індивідуально, іспанці більше за командну гру. Мені здається, що ми вийдемо на Францію», - заявив український фахівець.
Наступний матч збірна України U-19 проведе 25 липня о 21.00.
Коментарі 0