Сьогодні збірна України U-19 стартує на Євро-2024
Михайленко оцінив стан збірної України U-19 перед Євро-2024
Синьо-жовті стартують грою проти господарів
15 липня 09:58
![Михайленко оцінив стан збірної України U-19 перед Євро-2024](/upload/resize_cache/iblock/08d/916_537_2/08de022205b617e1a2bc81de5e6e2e33.jpeg.webp)
Головний тренер збірна України U-19 Дмитро Михайленко поділився очікуваннями від матчу 1 туру групового турніру Євро-2024 проти Північної Ірландії. Слова коуча наводить УАФ.
«Як завжди, ми не можемо бути повністю задоволені. Але підготовка пройшла чудово, були справді гарні умови для тренувань, ми провели спаринг. Однак, на жаль, зараз міжсезоння і гравці знову почали тренуватися не так давно. Повноцінно хлопці працювали лише два тижні, звичайно, не вистачає ігрового тонусу. Але все за рівних умов, тому не варто скаржитися. Щодня я бачу, що стан гравців покращується — і фізично, і психологічно, і з погляду того, як ми хочемо тут показати себе.Ціль на турнірі? Потрапити до четвірки найкращих команд. Ми на це сподіваємося і зробимо все можливе, щоб пройти якнайдалі. Далі вже все залежатиме від нашого стану, від того, як ми гратимемо», – сказав Михайленко.
Коментарі 0