Місце проведення:
Англія, Уельс
Офіційний сайт:

Деталі турніру

Миколенко та Забарний стали учасниками унікального матчу в АПЛ. Відеоогляд гри Евертон – Борнмут

Борнмут виграв, поступаючись у рахунку 0:2 до 87 хвилини
В суботу на стадіоні Гудісон Парк в рамках третього туру Прем'єр-ліги стався несподіваний поворот подій. Евертон впевнено вів у матчі проти Борнмута з рахунком 2:0 до 87-ї хвилини, проте в останні хвилини гри вишні влаштували сенсацію, забивши три голи поспіль і здобувши перемогу 3:2.

Голи наприкінці матчу стали справжнім шоком для ірисок: на 87-й хвилині відзначився Крістенсен, на 90+2-й хвилині забив Кларк, а крапку в матчі поставив О'Маллей на 90+6-й хвилині. Таким чином Борнмут продемонстрував неймовірну волю до перемоги.

За даними Opta, Евертон увійшов в історію Прем'єр-ліги як перша команда, яка лідирувала з різницею у два голи на 87-й хвилині і в підсумку програла. Цей матч встановив рекорд з найпізнішої зміни підсумкового рахунку в цьому плані.

Українці Миколенко та Забарний провели повний матч у складі Евертона та Борнмута відповідно.