Завтра 8
Розгорнути Згорнути

Нагельсманн: «Збірна Німеччини має розвинути інстинкт вбивці»

Тренер Німеччини прокоментував розгром Угорщини

Напередодні збірна Німеччини здобула розгромну перемогу над Угорщиною (5:0) у домашньому матчі першого туру Ліги націй УЄФА. Після закінчення зустрічі головний тренер «Бундестім» Юліан Нагельсман поділився своїми враженнями від гри.

«Я думаю, що на початку гри, перші 5-10 хвилин, ми були трохи недбалі та робили кілька невдалих передач. Після цього ми помітно домінували, мали добрий контроль та створили багато моментів.

Ми мали забивати більше голів у першому таймі. Ми маємо розвинути інстинкт убивці, щоб вирішувати матчі раніше. Хімія в команді є, і поки це так, ми завжди можемо вдосконалюватися.

Мусіалу? За останній рік Джамал вже пройшов велику трансформацію з погляду його присутності у штрафному майданчику, він став дуже добрим у цьому.

Перед Євро було невелике зауваження до цього виняткового гравця, що він недостатньо часто потрапляє саме до чужих володінь. Під час турніру він був дуже добрим, а сьогодні - просто феноменальним», - заявив німецький фахівець.

Раніше Мусіала відреагував на перемогу збірної Німеччини.