Вчора 4
Сьогодні 4

Нападаючий « Баварії »: « Важлива перемога для нас. Щасливий, що забив « Лаціо »

Шупо-Мотінг поділився враженнями про поєдинок і висловив думку про Левандовскі
Фото - UEFA

Автор одного з голів « Баварії » в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти « Лаціо » Ерік Шупо-Мотінг поділився думками з приводу проходу команди в чвертьфінал. Слова футболіста призводить офіційний сайт UEFA.

Ми сказали собі перед матчем, що битва ще не закінчена. Незважаючи на те, що рахунок був 4: 1 в нашу користь, ми серйозно поставилися до матчу і не дозволили супернику створити багато шансів. Це важлива перемога для нас, ми її заслужили. Звичайно, я щасливий, що забіл.

також Шупо-Мотінг висловив думку про інше автора гола мюнхенців в цій зустрічі – Роберте Левандовскі.

Левандовскі – великий гравець, я щасливий грати і тренуватися з ним. До того ж, він відмінний хлопець. Вражаюче, як багато голів він забиває! Ми всі сподіваємося, що він продовжить в тому ж дусі, тому що ми хочемо не тільки пройти якнайдалі, але і захистити тітул.

Нагадаємо, клуби з Італії не потрапили до чвертьфіналу Ліги чемпіонів вперше за останні 5 років.