«Напевно, є сторони, які мотивують це». Центрбек Шахтаря – про боротьбу Зорі з «гірниками»
![<i>Валерій Бондар «Напевно, є сторони, які мотивують це». Центрбек Шахтаря – про боротьбу Зорі з «гірниками»](/upload/iblock/3e6/3e696834ca32598b3ac6818fa1794fca.jpg.webp)
Захисник Шахтаря Валерій Бондар в ефірі УПЛ ТБ скандально висловився щодо непростої перемоги в матчі 25-го туру чемпіонату України проти Зорі (2:1).
Якщо згадати минулий рік, коли ми грали два матчі за п'ять днів проти Львова – також ці два матчі дуже важко складалися для нас. Досить так воно незвичайне, скажімо так, два матчі грати проти однієї команди.Зоря – дуже складна команда, яка завжди виходить на гру та завжди б'ється зі всіма командами. І це вона показує протягом усього сезону, але якось з нами вони це показують у 5 разів сильніше, ніж з іншими командами.
Але ми це розуміємо, тому що на Шахтар усі команди дуже сильно налаштовуються, всі хочуть відібрати очки. Напевно, є ще якісь інші сторони, які мотивують це якось.
Знаєте, так якось весь второй тайм тренер Зорі та помічник завжди кричали до рефері, що якось я не так граю, щось я не так роблю. Потім до мене почав звертатися. Я не знаю, чи так це нормально. Я сказав: «А що мені робити? Ми в футбол граємо чи ні?» Якщо не можна діяти так, то як тоді треба діяти?
Потім я після гри підійшов до нього та потиснув руку кожному з них і сказав, що це можуть бути емоції, це футбол. Я дуже поважаю суперника та їхніх тренерів.
Коментарі 0