Сьогодні 6

Наполі обіграв Кальярі та повернувся до зони Ліги чемпіонів

Осімхен та Хвіча - герої матчу
16 грудня 2023р. 21:51

Наполі у домашньому поєдинку 16 туру Серії А відсвяткував перемогу над Кальярі з рахунком 2:1.

Старт матчу в Неаполі було відкладено на півгодини через проблеми з турнікетами. У першому таймі команда Клаудіо Раньєрі наглухо закрилася в обороні, а чемпіон Італії втратив кілька добрих шансів відкрити рахунок.

Оборона гостей із Сардинії протрималася 70 хвилин, перш ніж зв'язка Кварацхелія-Осімхен не організувала перший гол Наполі - грузин подав із правого флангу, а нігерієць головою переправив м'яч у сітку воріт Кальярі.

Радість неаполітанців була не довгою. Через 3 хвилини Паволетті відновив статус-кво.

Швидка реакція на пропущений гол допомогла господарям знову вийти наперед. Цього разу Осімхен завдяки індивідуальним діям позбавився опіки та прострілив на Хвічу, який забив вирішальний гол для Наполі.