Сьогодні 2

«Наполі» зіграв внічию з «Удінезе» і достроково став чемпіоном Італії

Неаполітанці виграли своє третє чемпіонство в історії
05 травня 2023р. 07:32

В рамках 33-го туру Серії А «Наполі» на виїзді зіграв внічию з «Удінезе» і достроково став чемпіоном Італії.

Матч почався не кращим чином для неаполітанців, оскільки вже на 13-й хвилині Санді Ловріч після пасу Ійенома Удоги відкрив рахунок.

Гості змогли зрівняти рахунок лише на початку другого тайму, коли точний удар справив Віктор Осімген.

Фінальний рахунок 1:1 не засмутив господарів і дозволив гостям достроково виграти чемпіонат.

Відзначимо, що для «Наполі» це третє чемпіонство після сезонів 1986/1987 і 1989/1990 рр.