Вчора 4
Сьогодні 0

«Нас обіграла чудова команда». Ґальт'є – про виліт ПСЖ із Кубка через гол Маліновського

Тренер парижан висловився про поразку від «Марселя»
Крістоф Ґальт'є / Фото - ПСЖ

Головний тренер ПСЖ Крістоф Ґальт'є прокоментував сенсаційну поразку в матчі 1/8 фіналу Кубка Франції проти «Марселя» (1:2). Слова фахівця передає beIN SPORTS.

Це стало величезним розчаруванням. Кубок Франції був однією з наших цілей. Нас обіграла чудова команда з Марселя. Нині у нас складний період.

Ми маємо засвоїти уроки з цього матчу. Нам забракло моментів після перерви. Ми мали створити більше небезпечних ситуацій біля воріт суперника.

Гравці розчаровані та пригнічені. Зараз не час для фраз на гарячу голову, ми маємо продовжувати працювати, зосередитися на собі.

Нагадаємо, переможний гол у матчі оформив український півзахисник «Марселя» Руслан Маліновський.