Офіційний сайт:

Серія А

Деталі турніру
Італія

Наставник Роми оцінив перемогу над Уніденезе, де Довбик відзначився голом та асистом

Іван Юрич – про великий виграш підопічних
23 вересня 07:20

Новий головний тренер Роми Іван Юрич висловився про перемогу своєї команди над Удінезе з рахунком 3:0 у домашньому матчі 5-го туру Серії А.

«У першому таймі ми зіграли добре, дуже добре. На мою думку, у другому таймі ми почали час від часу втрачати дистанцію. Тут ми могли б робити це трохи краще.

Я бачив, що хлопці дуже шкодують про звільнення Де Россі. Вони були дуже щирі зі мною, сказавши, що їм дуже шкода. Це те, що я дуже ціную, тому що іноді гравці приховують такі речі, а ви бачите, що їм сумно, що вони віддали всі сили і що їм не вдалося досягти добрих результатів.

Нам треба подивитися, чи зможемо ми витримати. Темп є, реакція була чудовою. Я думаю, що вони мають здатність грати в такий футбол. Тепер ми маємо багато нових гравців, яких нам потрібно добре підготувати. Сьогодні мені дуже сподобалася реакція, особливо у першому таймі: пресинг, агресія, контроль гри, гарне переміщення м'яча. Еоднак це лише перший матч. У нас великий склад, а я можу внести зміни», – розповів Юрич.