Наставник Вікторії: «Ми знаємо, як гратиме Кривбас»
![Наставник Вікторії: «Ми знаємо, як гратиме Кривбас»](/upload/iblock/e34/e34806fe4c335082bdac9b32e30d2d95.jpg.webp)
Головний тренер чеської Вікторії Пльзень Мирослав Коубек поділився своїми очікуваннями перед матчем у відповідь 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи проти українського Кривбасу. Нагадаємо, що перша зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь чеської команди.
«Я постійно повторюю своїм гравцям, щоб забули матч у Кошиці. Звісно, ми перемогли і це добре. Ми знаємо, як гратиме Кривбас. Але результат треба викреслити із голови. Наша команда має зіграти активно та знову перемогти.Перевага в один м'яч нічого не означає. Ми зіграємо вдома, але тут точно буде багато українських уболівальників. У першому матчі Кривбас вів у рахунку, але ми двічі забили у відповідь та переламали перебіг поєдинку.
Ми змирилися з тим, що граємо проти складного суперника. Кривбас буде важко пройти. Тоді перший тайм склався не на нашу користь, але в другому ми зіграли краще за».
Вирішальний поєдинок відбудеться 15 серпня і розпочнеться о 20:00 за київським часом.
Коментарі 0