Лівий берег та Минай визначили останнього учасника УПЛ сезону 2024/25
Наставник Лівого Берега висловився про вихід команди до УПЛ
Первак оцінив вихід до елітного дивізіону
30 липня 21:45
![Наставник Лівого Берега висловився про вихід команди до УПЛ](/upload/iblock/d01/d018984e65f06f535e94fb43120dcb07.jpg.webp)
У фіналі турніру чотирьох за вихід до УПЛ команда Лівий берег впевнено здолала Мінай із рахунком 3:0 заробивши право замінити Дніпро-1 у елітному дивізіоні.
Наставник Лівого берега Віталій Первак поділився своїми враженнями від матчу.
«Все пішло за нашим планом. Тяжкий матч, обидві команди хотіли виграти. Ми задоволені, але можливо тільки завтра зрозуміємо, що ми наробили. І попереду ще багато роботи. І незабаром уже матч в УПЛ перший. Звісно, ми плануємо посилення. Нам воно потрібне», – сказав Первак для УПЛ-ТВ
Вже 4 серпня команда зустрінеться із ЛНЗ у першому турі УПЛ.
Коментарі 0