«Зоря» підписала захисника «Шахтаря»
Назарина: « Думаю кожен молодий футболіст України мріє потрапити в «Шахтар»
Півзахисник змінив клуб
23 вересня 2022р. 17:50
![Назарина: « Думаю кожен молодий футболіст України мріє потрапити в «Шахтар»](/upload/resize_cache/iblock/83b/916_537_2/83b40d4c065c0f61d368846540a203ce.jpg.webp)
півзахисник Єгор Назарина прокоментував свій перехід із «Зорі» в «Шахтар».
Поділися враженнями після переходу в «Шахтар».
«Для мене велика честь і гордість стати частиною такого великого клубу, як «Шахтар». Я думаю, кожен молодий футболіст України мріє потрапити в «Шахтар», і я радий, що все так закінчилося».
«Шахтар» на старті сезону вдало стартував в Лізі чемпіонів, в чемпіонаті провів кілька матчів. Стежив за командою?
«Я дивився всі матчі «Шахтаря», перед початком сезону багато говорили, що без бразильців команда буде не та, але ми бачимо, що результат є як в чемпіонаті, так і в Лізі чемпіонів. Приємно приєднатися до такої команди, і я також буду віддавати всі сили заради нових перемог «Шахтаря».
Чи був уже розмова з головним тренером?
«Ні, але я розмовляв з Даріо Срной. Ми приємно поспілкувалися, Даріо привітав мене з тим, що я став частиною команди, і сказав, що радий мене бачити в сім'ї « Шахтаря».
Під яким ігровим номером будеш виступати?
«Я вибрав 29-й. Це той же номер, під яким я грав в «Зорі». Вирішив нічого не змінювати, добре, що він виявився вільним».
Що б ти хотів сказати уболівальникам «Шахтаря»?
«З нетерпінням чекаю зустрічі з уболівальниками «Шахтаря» і свого дебюту. Хочу попросити, щоб вони продовжували підтримувати команду, як це завжди робили раніше. Я добре пам'ятаю, що в матчах з «Шахтарем» завжди було важко, так як була хороша підтримка, це відчувалося. В такий час хотілося б всім побажати мирного неба над головою, сподіваюся, що скоро ми всі разом побачимося на українській «Донбас Арені».
«Шахтар» заплатив за лідера «Зорі» близько 2 мільйонів євро і віддав двох гравців.
Коментарі 0