Названо ситуацію, якої Кривбасу критично важливо уникнути у матчі з Вікторією
![<i>Фото - ФК Кривбас< Названо ситуацію, якої Кривбасу критично важливо уникнути у матчі з Вікторією](/upload/iblock/c04/c04fd5f232fc020899325ab20c63eb15.jpg.webp)
Колишній півзахисник Кривбасу Олег Шелаєв зазначив, що у матчі-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги Європи проти Вікторії Пльзень підопічним Юрія Вернидуба важливо не пропустити першими.
– На старті поточного сезону «Кривбасу» не вистачає стабільності. З «Вікторією» в Кошице та з «Карпатами» – в чемпіонаті УПЛ криворіжці добре діяли до перерви, чого не скажеш про другу 45-хвилинку. Це й призводило до невтішного підсумку.– Чим можна пояснити такі метаморфози?
– Не виключено, що в зв'язку з участю в єврокубках не обійшлося без форсування спортивної форми й команда, з якихось причин ще не знаходиться в потрібних кондиціях. Інакше складно пояснити, чому «Кривбас» провалив початок другого тайму в Кошице. Звичайно, такі перепади не можуть не турбувати й залишається сподіватися, що досвідчений керманич Юрій Вернидуб оперативно виправить ситуацію. Тим паче, що під його орудою знаходяться кваліфіковані футболісти. «Кривбас» – один з небагатьох українських клубів, в якого довга лава запасних. Ця конкуренція за місце в стартовому складі теж повинна піти на користь.
– Чого очікуєте від сьогоднішнього протистояння в Пльзені?
– Звичайно, є певні побоювання чи не потрапили криворіжці в психологічну «яму» після двох поразок поспіль.Тим паче, що їхня гра в стартовому виграному поєдинку в «Чорноморця» в УПЛ також не справила цілісного враження. Ось чому дуже важливо, аби сьогодні «Кривбас» не пропустив першим. Тоді добитися зламу буде дуже складно, бо «Вікторія» вміє терпіти й чекати свого шансу. Ба більше, якщо «Кривбас» відкриє рахунок, то його шанси пройти далі різко зростуть. Адже в його складі вистачає мобільних футболістів, які вміють швидко переходити від оборони до наступальних операцій. В чому можна не сумніватися: матч буде важким для обох команд.
За грою можна буде слідкувати вже сьогодні, 15 серпня, на нашому сайті. Онлайн трансляція матчу Вікторія – Кривбас. Початок – о 20.00.
Коментарі 0