Вчора 0
Сьогодні 0

Називають хуліганом і смертоносним. Довбик оформив дубль і допоміг Жироні наздогнати в таблиці Реал

Українець став одним з головних героїв вражаючого камбеку

Казка Жирони продовжується. Команда з Каталонії проводить свій лише четвертий в історії сезон в Прімері й після десяти стартових турів ділить першу сходинку в турнірній таблиці з Реалом – вони мають по 25 очок.

Ла Ліга повернулася після міжнародної паузи. Впродовж неї Віктор Циганков відновлювався після пошкодження, але гру проти Альмерії все ж змушений був пропустити. Натомість Артем Довбик вийшов в основному складі.

І це, незважаючи на те, що серед усіх збірників Жирони українець за свою національну команду провів найбільшу кількість хвилин. Тренер вирішив не шкодувати нікого: в старті вийшли і Довбик, і Еррера з Венесуели, і Коуту з Бразилії, і Блінд з Нідерландів.

Мічел готувався до свого ювілейного, 100-го матчу на чолі Жирони. І, хоч це й було протистояння проти останньої в таблиці Альмерії, команди, що пропустила 24 м’ячі за 9 турів, він не розслаблявся.

А все тому, що суперник якраз змінив головного тренера. І у нього впродовж паузи на матчі збірних був час попрацювати з новою командою.

В результаті, Альмерія натхненно стартувала – і вела з рахунком 2:0 вже в середині першого тайму.

Жирона опинилася у скрутному становищі. Суперник застав їх зненацька. Так, біло-червоні вже здобули дві вольові перемоги в цьому сезоні. Але проти Мальорки та Вільярреалу необхідно було відіграватися гандикап в один м’яч, а тут…

Більше 10 років жиронці не оформлювали камбек з 0:2 на домашньому полі. Тоді це була зустріч з Алькорконом в Сегунді. Зараз – з Альмерією в Прімері.

Три голи за шість хвилин. Вражаючий відтинок від господарів під кінець першого тайму:

• 37’ – Мартін

• 39’ – Довбик

• 43’ – Довбик

Довбик оформив дубль: спочатку зрівняв рахунок, а потім ще до перерви вивів Жирону вперед.

11-й раз у своїй кар’єрі він забив більше одного м’яча за гру. І вперше в Прімері. Тепер у нього п’ять голів у сезоні. Більше в чемпіонаті Іспанії лише у Беллінгема (8) та Грізманна (7).

В другому таймі Жирона забила ще двічі. Довбика на той момент вже зняли з гри. Тренер дав відпочити перед матчем з Сельтою у п’ятницю.

Зрештою, господарі перемогли з рахунком 5:2. Перевернули матч і наздогнали в таблиці Реал, який цього туру зіграв внічию з Севільєю.

Насправді, в цьому столітті лише Барселона, Реал та Атлетико можуть похвалитися тим, що набирали аж 25 очок після стартових 10 турів. Жирона йде з неймовірними показниками.

Після гри Мічел визнав, що його команда не може починати матчі з таким браком концентрації. Але, водночас, не приховував задоволення від реакції, що продемонструвала команда. Голи Довбика на його думку «дозволили команді дихати».

Українець, що не дивно, отримав високі оцінки від усіх іспанських видань. Mundo Deportivo охарактеризував його словом «хуліган», настільки він нахабно поводився з захистом Альмерії. Тоді як Sport.es виділив Довбику епітет «смертоносний», зважаючи на те, як гарно він реалізував відведені йому моменти.

«Привіт, фанати Жирони. Я дуже радий забити два м’ячі. Дякую за вашу неймовірну підтримку. Давайте продовжувати разом. Побачимося в п’ятницю».

Після гри українець записав звернення до вболівальників команди. Вони знову побачяться на Монтіліві вже 27 жовтня. Це буде ще один матч проти команди з зони вильоту. Цього разу прот Сельти.

Пишуть, що Жирона ще ніколи не вигравала дві поспіль зустрічі Прімери, коли проводила їх вдома. Що ж, червоно-білі зараз активно переписують свою історію.